Любов багатьох охолола. Фарисейська розчина гордині, лінивства та лукавства увійшла в церковне життя, і не бачать цього лише самі фарисеї.
Щоб підписатись на розсилку повідомлень про оновлення нашого сайту та отримувати анонси вміщуваних лекцій та статей, введіть своє ім'я та e-mail і натисніть "Підписатись"
Чи замислювались Ви коли-небудь над тим, як Бог створив людину?
Якщо по букві тлумачити те, що написано в Біблії, то часто виходить нісенітниця, в яку важко повірити.
Дійсно, наука і релігія закарбувалися в нашій свідомості як два абсолютно несумісні поняття. Втім, насправді це не так!
У чому полягає істинний сенс життя; мета, шлях і засоби спасіння; секрет внутрішньої та зовнішньої успішності; абсолютне здоров'я: чи можна стати вільним від хвороб ...
Насправді Біблія, як Книга Мудрості, може дати логічні та довершені відповіді абсолютно на всі питання, але лише тоді, коли розглядати її як духовно-символічну Книгу.
На цьому і базується Єпископ Олег у своїх богословських працях, в яких, як ми сподіваємося, Ви зможете знайти багато для себе цікавого, наприклад, відповіді на такі питання:
Єпископ Олег Ведмеденко (1961) – засновник та постійний ведучий Біблійної школи, український богослов, священнослужитель, проповідник та місіонер. Народився і живе в Луцьку (Україна). Освіта вища.
Займається дослідженням Святого Письма. Послідовник Каппадокійської школи богослів'я (духовне тлумачення).
Чи гріх їсти кров'янку? Дійсно, у Першому посланні апостола Павла до коринфян читаємо:
“Їжте все, що на ятках м’ясних продається, за сумління зовсім не турбуючись, –
бо Господня земля, і все, що на ній...” (1Кор. 10.25–26)...
Чому Господь допускає людям біди? Дуже гарно сказав свого часу Булат Окуджава: “Радше не краса, а страждання спасуть світ…”.
Господь не насилає на нас біди, але допускає їх через наше жорстокосердя. Як сказано, Бог звертається до люд...
В чому різниця між "канонічністю" та "неканонічністю"? КАНОН – (грецькою) пряма палиця, тростина,
теслярське мірило, правило.
“А Той, Хто зо мною говорив, мав міру, –
золоту тростину, щоб зміряти Місто, і брами
його, і його мур... ” (Апокаліпсис, 21 ...
Безмовність, увага і відстороненість. Нічого зайвого, нічого напоказ. Тут повнота. Тут зрілість воїна...***І наше не наше, і ми не свої. Ми мужні тоді, коли нам немає чого втрачати. Живи так, ніби ти помираєш...***І наше не наше, і ми не свої. Це не означає, що ми маємо все віддати; це означає, що ми маємо бути готові все віддати...***Усвідомленість є ясність свідомості, іменована ще присутністю а…
Наша боротьба не проти крові і плоті (Еф.6:12). Воїн Христів воює за благодать... (Духовна боротьба)***Наша боротьба не проти, наша боротьба за. Воїн Христів воює за благодать...***Немає сили не від Бога. Господь – Бог сил (Пс.45:12), Творець енергій...***Віра не повинна розділяти людей. Бог є любов (1Іоан.4:8). Правдива віра об`єднує...***Істинний Учитель учителем себе не називає. Бо один у нас У…
Ходячи по колу, ми втрачаємо час. Дні лукаві. Потрібно вмерти до смерті...***«Бо Господь каже так: Ось цим разом Я кину мешканців цієї землі, мов із пращі, і притисну їх так, щоб пізнання знайшли...» (Єр.10:18). Коли перешкоди перетворюються на можливості...***Будь уважний. Пам`ятай про смерть. Відкинь сумніви, жалі, очікування. Дій...***Ми вузлики свідомості на вервиці Божої благодаті...***І наше…
Біблія є Книгою духовно-символічною, і за кожним словом Святого Письма криється глибокий духовно-символічний та містичний зміст. Тлумачення Біблії, зокрема Євангелія від Матвія, по духу, відкриє для Вас багато нового.
Прийнято вважати, що наука та релігія суперечать одна одній. Але чи насправді це так? Про створення людини та її еволюцію, про світ невидимий й багато інших цікавих речей ви дізнаєтеся з цього циклу.
Якщо вас цікавить як через смирення, тобто через невпромінювання зла, та за допомогою молитви і посту можна здобути містичний досвід спілкування з Богом, то ознайомтеся з лекціями, присвяченими даній тематиці.
Лекція № 69
Продовжуємо нашу тему – тему православного ісихазму. Сьогодні ми розглянемо знаменитий трактат, який називається “Метод священної молитви і уваги”, що його ми уже давно планували дослідити, та все був не час. Дійсно, був не час. Буквально в п’ятницю, коли я готувався викладати цей трактат, у мене були напрацьовані уже відповідні матеріали. Але в ході підготовки виявилось, що всі ці матеріали, які я підготував заздалегідь, і які було занотовано ще три роки тому, треба перепрацьовувати. Сьогодні вони певною мірою застаріли. Тобто, сьогоднішнє наше бачення уже істотно відрізняється від того бачення, яке було три роки тому. І це чудово! Це означає що ми ростемо, що йдемо уперед! Це означає, що ми живі. І сьогодні, нарешті, цей трактат прозвучить в цій аудиторії. Ми будемо його досліджувати, і хай Господь зміцнить нас духовно. Зміцнить наш розум, наше серце. Бо тому, хто не має іще містичного досвіду – йому зрозуміти цей богословський трактат, ці містичні речі буде дуже важко, а порою і неможливо. Але я упевнений – Господь милостивий, і Він дасть нам цей “хліб насущний”, як ми й молимося з вами...
Вибрані лекції нашої біблійної школи
Метод священної молитви і уваги. Продовжуємо нашу тему – тему православного ісихазму. Сьогодні ми розглянемо знаменитий трактат, який називається “Метод священної молитви і уваги”, що його ми уже давно планували дослідити, та все був...
Наші групи в соціальних мережах: